FC Barcelona B pokonała dzisiejszego dnia wysoko, aż 4:0 Badalonę. Znakomity mecz rozegrał dziś Alex Collado, który był autorem dwóch bramek.

Wspomniany wyżej Collado był dzisiaj jednym z głównym filarów młodej drużyny FC Barcelony, Alex rozpoczynał dziś wiele ataków, które mocno zagrażały bramce przeciwnika.

Pierwsza bramka padła już w 6′ minucie meczu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zamieszaniu w polu karnym piłkę w przypadkowo wbił do swojej bramki Roger. Mimo szybko strzelonej bramki wynik spotkania nie zmienił się już do końca pierwszej części.

Po zmianie stron pierwsze piętnaście minut nie zapowiadało kolejnych bramek do 68 minuty, kiedy piłkę po niewykorzystanym ataku Manaja przejął Collado i podwyższył wynik spotkania na 2-0. W 87′ minucie rzut karny wykorzystał Manaj, a bezpośrednią bramką z rzutu rożnego w ostatniej minucie Alex Collado zamknął dzisiejsze spotkanie.

Goście w dzisiejszym spotkaniu otrzymali dwie czerwone kartki, pierwszą z nich otrzymał bramkarz Benitez Sanchez Alex, który złapał piłkę w ręce poza polem karnym, zaś drugą Jardi Jaume po, którego faulu rzut karny wykorzystał wcześniej wspomniany Manaj.

Barça B: Arnau Tenas, Álvaro Sanz, Arnau Comas, José Marsà (Balde, min 90), Mika Mármol, Lucas de Vega (Nico, min 79), Jandro Orellana, Collado, Ilaix Moriba (Oriol Busquets, min 79), Konrad (Nils, min 88) i Rei Manaj (Gerard, min 90).

Badalona: Alex Sánchez, Toledo, Llerena, Josep Jaume, Goyo (Musa, min 49), Meléndez (Valentín, 49), Ale Galindo (Nuñez, min 70), Roger, Robert Simón, Aparicio (Chema, min 49) i Néstor Albiach (Dorronsoro, min 74).

Bramki: 1-0, Roger, samobójcza (min 6). 2-0, Collado (min 68). 3-0, Rei Manaj, karny (min 87). 4-0, Collado (min 90).

Źródło: FCBarcelona.cat