Witamy wszystkich culés w serwisie BarcaFans.pl, który dzisiejszego dnia oficjalnie pojawił się w sieci! 16 stycznia 2021 roku to będzie dla nas historyczna data, ponieważ marzenia naszej redakcyjnej załogi związane z założeniem serwisu www stały się faktem!

Od ponad pół roku Wszyscy mogliście nas obserwować na naszym fan page, skromniej, ale naszą aktywność mogliście dostrzec również na instagramie i twitterze. Dzisiejszego dnia udało nam się otworzyć najważniejszy etap w naszej działalności jakim jest strona www.

Wszystkie nasze pomysły, które od ponad pół roku staraliśmy się zbierać ‘zlepiliśmy’ w całość i właśnie tak powstał serwis BarcaFans.pl

Na naszej stronie www chcemy dzielić się z Wami najważniejszymi wiadomościami z klubu jak i samego miasta Barcelona. Nasze newsy będą podzielone na kilka kategorii, aby wszystko miało swoje odpowiednie miejsce i nie uciekło waszej uwadze: Główne najważniejsze newsy, inne sekcje, wywiady, spekulacje transferowe. Rozmieszczenie wiadomości było dla nas najważniejsze, aby treść nie była wymieszana między sobą jak ‘groch z kapustą’.

Chcemy również zaznaczyć, że bardzo krótkie wiadomości zawierające jedno lub kilka zdań będziemy publikować na naszych social mediach, aby nie zaśmiecać strony głównej krótkimi newsami, jedynym kącikiem plotkarskim będzie kategoria newsów ‘spekulacje transferowe’.

Treść nie będzie jedyną rzeczą jaką znajdziecie na naszej stronie. Od pół roku pracowaliśmy nad kilkoma projektami i podzielimy się nimi z Wami w najbliższych tygodniach – miesiącach! Miejcie oczy szeroko otwarte! Serwis BarcaFans.pl pozytywnie Was zaskoczy.

Nasz serwis możecie przeglądać na telefonie, komputerze jak i tablecie.

Zapraszamy Was do obserwowania nas w social mediach:

INSTAGRAM

FACEBOOK

TWITTER

YOUTUBE

Zapraszamy Was wszystkich również do założenia konta w naszym serwisie i udzielania się w komentarzach. W najbliższym czasie poznacie nas na tyle dobrze, że powinniście z nami zostać na dłużej.

Chcemy również zaznaczyć, że w najbliższych dniach na stronie nastąpi kosmetyka niektórych rzeczy, aby wszystko było dopracowane w 100%. Dolna zakłada newsów zatytułowana ”spekulacje transferowe” będzie również w najbliższych dniach wyświetlać tylko spekulacje, a nie wszystkie wiadomości!

Bądźcie z nami w 2021 roku. Zespół BarcaFans.pl

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *