Zapis konferencji prasowej Ronalda Koemana przed finałowym meczem o Superpuchar Hiszpanii.

”Zespół ma się dobrze cieszy się grą w finale. Byliśmy zmęczeni, ale mieliśmy wystarczającą ilość czasu na regenerację. Zmierzymy się z wymagającym rywalem są bardzo konkurencyjni i czeka nas ciężki mecz.”

Messi? ”Wczoraj trenował indywidualnie, a dziś z grupą. Zobaczymy czy jutro będzie mógł nam pomóc. Ostateczne słowa zawsze należy do zawodnika, zobaczymy jak się czuje.”

Eric Garcia? ”Jestem zadowolony z zawodników, których posiadam. Jeśli transfer nie będzie możliwy do zrealizowania będziemy kontynuować rozgrywki z dostępną kadrą.”

”Posiadanie najlepszych zawodników w zespole zawsze daje większe szanse na zwycięstwo. Mówimy o numerze jeden na świecie. Dzięki Leo drużyna jest silniejsza pod względem skuteczności, ale i kreatywności.”

Superpuchar jest ważny? ”Oczywiście, że tak. Zwycięstwa zawsze są priorytetem. Wiemy, że to nie są najważniejsze rozrywki, ale nikt ich nie lekceważy.”

”Zwycięstwo pozwoli nam uwierzyć, że jesteśmy na dobrej drodze. Superpuchar nie jest najważniejszy, ale dodaje wiele pewności siebie i może udowodnić, że poprawiliśmy swoją sytuację.”

Neto? ”Agent Neto poprosił o odejście, ale ja odmówiłem. Potrzebujemy dobrych zastępców na każdej pozycji.”

”Dla młodzieży gra w finałach jest wielką lekcją.”

”Zbyt duża motywacja do finałowego meczu nie jest dobra. Drużyna musi zachować spokój, być pewna siebie i posiadać chęć odniesienia zwycięstwa. Musimy realizować plan jaki sobie zakładamy.” – Koeman.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.