Barça B przegrała dzisiejszego dnia w meczu na szczycie z Gimnastikiem Tarragona 3:1

Podopieczni Garcii Pimienty przed dzisiejszym spotkaniem tracili do lidera tylko punkt i ewentualne zwycięstwo pozwoliłoby im awansować na pierwsze miejsce w tabeli.

Barça B już po pierwszych 25 minutach przegrywała 3:0. Mika Marmól w 27 minucie strzelił bramkę dla naszego zespołu, jednak solidna gra Gimnastiku nie pozwoliła Barcelonie zagrozić gospodarzom w ten sposób, aby powalczyć o komplet punktów.

Zespół z Tarragony dzięki dzisiejszemu zwycięstwu odskoczył drugiej w tabeli Barcelonie na cztery punkty.

Gimnastic Tarragona: Gonzi, Albarrán (Pol Domingo 46 ‘), Rueda, Quintanilla, Joan Oriol, Fullana, Tienza (Bonilla 69’), Fran Miranda, Brugué (Marín 86 ‘), Fran Carbia (Pol Ballesteros 66’) i Gerard Oliva (Pedro Martín 69 ‘).

Barça B: Arnau Tenas; Álvaro Sanz, Comas, Mika, Marsà (wiadro 46 ‘); Jandro (Jaume Jardi 80 ‘), Lucas (Busquets 69’), Nico (Matheus 69 ‘); Collado, Peque (Nils 46 ‘) i Rey Manaj.