Piłkarze FC Barcelony przed końcem obecnego roku otrzymali nowego samochody od partnera FC Barcelony, którym jest Cupra.

Sergio Busquets, Gerard Piqué, Ter Stegen, De Jong, Lenglet, Braithwaite, Riqui Puig, Pedri, Trincão, Dest i Pjanic to niektórzy z piłkarzy Barcelony, którzy w ramach umowy przetestowali i otrzymali nowe pojazdy marki Cupra, firmy która jest partnerem FC Barcelony w branży motoryzacyjnej. Piłkarze mogli wybrać dowolny model, a ponadto skonfigurować i dostosować go według własnych upodobań.

Ter Stegen, embajador mundial de Cupra, contempla su nuevo Cupra Formentor.

Hiszpańska marka samochodów utworzyła specjalne miejsce na terenie ośrodka treningowego, gdzie gracze mieli okazję odebrać takie modele jak: Cupra Formentor, Cupra León i Cupra Ateca. W sumie 19 graczy zdecydowało się podejść wziąć udział w testowaniu samochodów, wydarzenie odbyło się w Wigilię Bożego Narodzenia, piłkarze mogli krok po kroku zdefiniować różne funkcjonalności.

Gerard Piqué se decantó por un Cupra Formentor.

Busquets, Piqué, De Jong, Dest i Pjanic zdecydowali się dostosować swój własny Cupra Formentor, model jest oznaczony jako oficjalny samochód FC Barcelona, ​​który ma szeroką gamę siedmiu silników, w tym dwa hybrydowe warianty plug-in, które wejdą na rynek w pierwszym kwartale tego roku. W tym roku gracze mieli również okazję zapoznać się z dostępnymi na rynku dwiema wersjami Cupra León, pierwszego pojazdu hybrydowego typu plug-in oraz dostosować je.

Sergiño Dest y Clément Lenglet se decantaron por el Cupra Formentor.

Lenglet i Junior Firpo zdecydowali się na Cupra Ateca, podczas gdy Ter Stegen zdecydował się zmodyfikować swoją Cuprę Formentor z nową wersją hybrydową plug-in 245 KM.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *