Guillermo Fernández Romo, trener UE Cornellà rozmawiał z dziennikarzami przed pucharowym spotkaniem z FC Barcelona. Trener przyznaje, że pokonanie kolejnego mocnego rywala (wyeliminowali Atletico) byłoby czymś historycznym.

Superpuchar „Dzień Superpucharu pozwoli nam bliżej zobaczyć Barcelonę. Kontekst jest inny i rozumiemy, że w zespole rywala znajdzie się siedmiu lub ośmiu piłkarzy rezerwowych. Ich podejście mimo tego się nie zmieni. Wszystkie okoliczności muszą sprzyjać, abyśmy kolejny raz mogli uzyskać dobry wynik “.

Koronawirus” Dotyka nas jak wszystkich Co tydzień mogą pojawiać się wiadomości odnośnie zakażeń. Na razie udało się to kontrolować. Obecnie większe braki spowodowane są kontuzjami.”

Brak Messiego” Myślę, że i tak by nie zagrał z nami patrząc na to jak napięty jest terminarz. Nieobecność takie piłkarza zwiększa tylko nasze szanse “.

Pokonanie kolejnego giganta “Dzień pokonania Atlético był historyczny, to wyobraź sobie powtórzenie tego z Barceloną. Byłby to podwójny fakt historyczny. Niesamowite. Chcemy przygotować się jak najlepiej.”

Forma rywala “Barça mniej silna w lat? Nie wydaje mi się. Klub przeżywa różne sytuacje i podjęte decyzje z poprzednich lat. Dla mnie Barça ma dobrą dynamikę. Do 89 mieli w swoich rękach Superpuchar, jednak w takich klubach porażka w finałach odbija się większym echem i mówi się o problemach. Nie jest z nimi tak źle jak się wydaje.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *