33-lati Leo Messi może opuścić Barcę za darmo w lecie, a jego kolega z reprezentacji Argentyny ma nadzieję, że dołączy do niego w Paryżu
Pomocnik Paris Saint-Germain, Leandro Paredes, ma nadzieję, że mistrzowie Ligue 1 będą w stanie przyciągnąć Lionela Messiego do francuskiego klubu.

Kontrakt Messiego z Katalończykami wygasa latem, co oznacza, że ​​jest w stanie zgodzić się na przeprowadzkę do zagranicznego klubu, jeśli zdecyduje, że to koniec jego kariery w Barcelonie

Argentyńczyk ujawnił niedawno, że ostatecznie zostanie co najmniej do lata 2021 roku w Barcelonie, a po zakończeniu sezonu podejmie decyzję..

Manchester City i PSG to dwa kluby, które były najbliżej podpisania kontraktu z Messim, a oba należą do nielicznych, które mogłyby sobie pozwolić na zarobki Argentyńczyka.

Kolega Messiego, Paredes, wyraził teraz nadzieję, że legenda Barcelony dołączy do niego w Paryżu, mówiąc dziennikarzom: „To naturalne, że każdy chce Messiego w swoim zespole, ale to rola [dyrektora sportowego] Leonarda i prezydenta [ Nasser Al-Khelaifi], aby podjąć decyzję o przekonaniu go do transferu się do nas.

  • ”To także decyzja Leo Messiego. On wybierze sam wybierze najlepiej, ale oczywiście byłoby wspaniale mieć takiego gracza jak on.”

Pomimo spekulacji na temat przyszłości Paredesa i tego, że mógłby odejść do Anglii w związku z zainteresowaniemPSG pomocnikiem Tottenhamu Dele Alli, 26-latek zaprzeczył, że odejdzie.

Dodał: “Zostanę tutaj. Jestem bardzo szczęśliwy w Paryżu, z klubem, z kolegami z drużyny i trenerem. Jestem bardzo szczęśliwy i zostanę w Paryżu jeszcze przez kilka lat”.

Paredes omówił również przybycie Mauricio Pochettino, który nadzorował trzy zwycięstwa w swoich pierwszych czterech meczach od czasu zastąpienia Thomasa Tuchela: „Przyjmujemy i rozumiemy pomysły trenera, próbujemy wprowadzić je na boisko, aby wykonać nasze zadania.”

„Intensywność treningu wzrosła w porównaniu z tym, co robiliśmy wcześniej”.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *