Jorge Almirón wierzy, że jego drużyna może uzyskać coś pozytywnego przeciwko FC Barcelonie; trener ubolewa nad tym, że na boisku nie zobaczy jutro swojego rodaka, którego uważa za „najlepszego piłkarza na świecie”.

„Dokonaliśmy swoich analiz pod kątem tego spotkania. Rywale rozegrali dużo minut, brakuje im Messiego i grają w bardziej uporządkowany sposób bez magii najlepszego piłkarza w świata. Pytania, które zadajemy sobie teraz które będą rozszyfrowane w trakcie gry. Jesteśmy sfrustrowani poprzednią porażką.”

Nieobecni: „Tylko te Fidela i Carrillo nie zagrają. Reszta piłkarzy będzie dostępna.”Tylko jeden transfer, a wiele potrzeb „Chciałbym wzmocnić pięć lub sześć pozycji, ale rozumiem, że jest to skomplikowane. Będziemy kontynuować pracę i szukać opcji ”.

Ciągłość dla Jony’ego Álamo w jedenastce: „Jony wyszedł z dyskomfortem z Valladolid. Grał 90 minut przeciwko Rayo w Pucharze i opuścił mecz z Realem Valladolid. Iván Marcone wraca po zawieszeniu. Mamy nadzieję, że będziemy go mieli na następne mecze ”.

Więcej opcji bez Messiego: „Jest nieczytelny. Wszystkie wielkie drużyny, które grały przeciwko niemu, próbowały go rozpracować na różne sposoby. Kluczowy jest moment, kiedy trzyma piłkę przy nodze. Jest piłkarzem wysokiej rangi, chciałbym zobaczyć go na boisku, ale to powodowałoby u nas większy ból głowy.”.

Opcje ratowania się bez transferów: “Mamy 17 punktów i nadal zasługujemy na więcej. Druga runda jest najtrudniejsza, a ostatni odcinek kluczowy. Miejmy nadzieję, że możemy się poprawić, tak jak w przypadku Mojica. Chcemy dobrze zacząć drugą rundę. Prestiż pierwszej części sezonu jest inny”.

Trzy miesiące bez wygranej: „To trudne. Nigdy mi się to nie zdarzyło. Nie pamiętam, żebym przegrał dwa mecze z rzędu. Ludzie martwią się, to oczywiste są kibicami i są podekscytowani, ale ja jestem samokrytyczny i realistyczny. Mamy 17 punktów i zasługujemy na więcej ”.

System posiadania piłki przez Elche: „FC Barcelona gra bardzo dobrze, spróbujemy. W meczu jest wiele zagrań, które czasami są długie, strzeliliśmy gole po takich akcjach. Mamy szybkich ludzi, którzy mogą zranić.

Urazy Carrillo: „Wyzdrowiał i po chwili uraz powrócił. Jest dla nas bardzo przydatny.”

Źródło: AS

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *