FC Barcelona B w meczu trzy nastej kolejki pokonała na Estadio Johan Cruyff – UE Olot 2:1. Bramki dla Blaugrany strzelili: Orellana, Pedro.

Początek meczu zdecydowanie należał do gości, którzy przeprowadzili kilka groźnych ataków na bramkę FC Barcelony. W 7 minucie boisko musiał opuścić Sergi Rosanas, który po starciu z przeciwnikiem nie był wstanie kontynuować dalej gry.

W 28′ minucie spotkania piękną bramkę z rzutu wolnego strzelił Jandro Orellana. Goście potrafili dość szybko odpowiedzieć, ponieważ już w 33 minucie był remis po bramce Juana Delgado.

Jak się okazało ostatnia bramka w tym spotkaniu padła jeszcze przed przerwą. Dośrodkowanie Alexa Collado z rzutu rożnego wykorzystał Pedro.

Barcelona B: Iñaki Peña; Sergi Rosanas (6’ Oriol Busquets), Arnau Comas, Mika Marmol, Alejandro Balde (90’ José Martínez); Ilaix Moriba (71’ Lucas de Vega), Jandro Orellana, Nico González (90’ Matheus Pereira); Alex Collado, Rey Manaj, Nils Mortimer (71’ Gerard Fernández).

Olot: Ballesté, Soler, Barnils, Masó (80’ Samu), Blázquez, Pedro, Alan Baró (14’ Eloi Amagat), Xumetra (80’ Salinas), Kilian, Vivi i Juan Delgado.