Jordi Alba wypowiedział się na temat swojej dyspozycji, pobytu w Barcelonie i chęci powrotu do kadry. Całość wywiadu poniżej.

“Jestem jednym z najbardziej znienawidzonych piłkarzy w piłce nożnej, ale to jest dla mnie jasne. To mój sposób gry. Ludzie, którzy mnie znają, wiedzą, że jestem pokorny, a Jordi prywatnie nie ma nic wspólnego z Jordim na boisku. Na murawie jestem ‘ciężki’, bardzo ciężki i rozumiem nienawiść, jaką mogą mieć ci, którzy mnie nie znają. “

” Jest wielu ludzi, którzy mnie wspiera, ale i tacy którzy tego nie robią. Nadal mogę dać więcej Barcelonie i mam nadzieję, że spędzę jeszcze wiele lat w elicie”.

“Zarówno Leo, jak i ja bardzo często szukamy siebie nawzajem na murawie. Wiem, że stwarzamy niebezpieczeństwo i strzelamy gole. Zawsze staram się mu pomóc. Teraz rywale znają nas lepiej.”

“Tak, chcę ponownie grać w kadrze. Trener ma wybór i to nie moja decyzja. Obserwuję to z dystansu. Mam nadzieję, że będę mógł wrócić.”

“To, czego doświadczyliśmy w poprzednich latach, nie było normalne. Barça pozyskała młodych piłkarzy. Kontynuujemy walkę o tytuł. Morale są coraz lepsze”.

“Mimo tego, że wielu ludzi uważa, że dobrze gram w obronie to nie jest moja główna cecha. Lubię urwać się z piłką na skrzydle. Nadal muszę się poprawiać ”.

Źródło: AS

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *