Victor Font na dzisiejszej konferencji prasowej wypowiedział się na temat aktualnych spraw, w tym o możliwości sprowadzenia Erica Garcii.

“Sprowadzenie Erica Garcii jest możliwe do końca tygodnia. Barcelonę stać na ten transfer, chcemy pomóc w jego przeprowadzeniu. City jest gotowe zaakceptować kwotę 3 mln euro + zmienne, mniej niż 1/3 tego, co klub zaoferował cztery miesiące temu. Możemy zapłacić dopiero w przyszłym sezonie, sam zawodnik do przyszłego sezonu jest skłonny nie pobierać pensji. Kwota jaką teraz musiałaby zapłacić Barcelona wynosi 230 tyś euro.”

“Nie rozmawialiśmy z Ericem, ale zrobiliśmy odpowiednie kroki, aby pomóc w jego transferze. Sam zawodnik chciałby przejść do klubu.”

Laporta? “Jest kandydatem i nie podejmuje decyzji. To normalne, że między kandydatami nie ma zgody. Ja staram się być obiektywny.”

Haaland? “Jeśli pewnego dnia zapadnie decyzja, że byłby on dobrym wzmocnieniem to na pewno poruszymy ten temat. W obecnej chwili nasze finanse na wiele nie pozwalają.”

Zadłużenie? “Posiadamy specjalny plan, aby minimalizować zadłużenie. Musimy kontrolować wydatki, piłkarze nie mogą zarabiać więcej niż na to zasługują.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *