Rivaldo uważa, że Barcelona popełniła błąd nie sprzedając Leo Messiego, ponieważ w jego odczuciu klub stracił okazję na zastrzyk gotówki w trudej sytuacji ekonomicznej. Brazylijczyk jest zdania, że Messi po sezonie zakończy swoją przygodę w katalońskim klubie.

”Poprzedni zarząd popełnił błąd nie decydując się na sprzedaż Leo Messiego. FC Barcelona mogła jeszcze zarobić coś na swoim piłkarzu. Real zarobił 100 mln na odejściu Cristiano Ronaldo.”

”To bardzo bolesne, że piłkarz z taką historią opuści klub za darmo. To fatalna wiadomość dla klubu tym bardziej bardziej w obecnej sytuacji finansowej.”

”Coutinho w Anglii spisywał się bardzo dobrze. W Hiszpanii jego kariera już nie miała takiego rozpędu. Sprzedaż do Anglii byłaby dobrą decyzją, jednak wiadome jest to, że Barcelonie nie uda się odzyskać całej kwoty z tego transferu.”

”Chcę pogratulować Koemanowi zarządzania młodymi piłkarzami. Cieszy mnie to, że tacy piłkarze jak Riqui Puig otrzymuje więcej szans. Przypomina mi on Xaviego, który wchodził do zespołu. Pedri i Puig to przyszłość klubu.” – zakończył.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *