Zapis konferencji prasowej Ronalda Koemana prze spotkaniem z Granadą.

”Granada podobnie jak i my rozegrała wiele spotkań, być może i więcej. Spodziewamy się trudnego meczu, musimy być skoncentrowani. Fizycznie musimy pozostać przy swoim.”

”Umtiti był przez długi czas nieobecny ze względu na kontuzję. Wyzdrowiał i teraz liczymy na niego. Każdy zawodnik musi udowodnić swoją wartość, nikt nie wie co przyniesie przyszłość.”

”Ten sezon jest dla nas przejściowy. Barca może nie być wstanie sięgać teraz po wielkie rzeczy, musimy być realistami. Dokonaliśmy wielu zmian i wprowadziliśmy do gry wielu młodych zawodników.”

”Rywalizacja we wszystkich rozgrywkach nie jest łatwa, ale będziemy próbować. W Lidze Mistrzów nie ma faworytów. Ambicją zespołu jest zdobywanie tytułów. Musimy skupić się na naszej pracy.”

”Niejednokrotnie powtarzałem, że obecny czas jest trudny dla klubu. Nie mam problemu z pozostaniem rzecznikiem klubu. Jedno jest pewne Barcelona potrzebuje prezydenta.”

Przeciek kontraktu Messiego? ”Nie wiem po co o tym rozmawiamy, minęło od tego trzy dni. Messi i zespół skupiają się na grze w piłkę.”

Fati i Pique? ”Mamy nadzieję, że uda im się powrócić do zdrowia przed dwumeczem z PSG, ale nie wiemy jak to będzie. Są na dobrej drodze do powrotu.”

AS

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.