Mecz pomiędzy Granadą, a FC Barceloną trzymał w napięciu obie drużyny do samego końca. Remontada zespołu Koemana byłą pełna napięcia, zarówno na boisku, jak i poza nim. Holenderski trener wiedział, że stawka jest duża i nie wahał się świętować odwrócenia wyniku w wielkim stylu.

Radość Koemana oburzyła Roberto Soldado, który nie wahał się kieorwać w jego kierunku obraźliwymi tekstami: „To kretyn, to kretyn” – powtarzał napastnik.

Soldado kontynuował swoje zaczepki: „Jesteś klaunem, brakuje ci pokory” – warknął. Konflikt między ławkami, który był obecny przez cały mecz, do tego stopnia, że ​​jeden z członków zespołu technicznego każdej z drużyn został wykluczony przez Sáncheza Martíneza.

Sędzia odnotował to w pomeczowym sprawozdaniu: „W 85. minucie trener Pérez López, Jesus został wyrzucony z boiska z następującego powodu: protestując, wstając, krzycząc i podnosząc ręce ze swojej pozycji na trybunach, po wcześniejszym ostrzeżeniu. W 113. minucie trener Schreuder, Albertus został odesłany za następującą sytuację: powód: wyszedł ze swojej strefy technicznej, aby celebrować gole, wykonując gesty prowokujące przeciwną ławkę rezerwowych.

Źródło: marca

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.