Luis Suarez w programie „El Transistor” na antenie Onda Cero wypowiedział się na temat swojego odejścia z Barcelony. Urugwajczyk odniósł się również na różne tematy że swojej przeszłości, ale i obecnego etapu kariery.

Transfer

“Podczas pierwszych rozmów z Atletico powiedziałem, że nie rozpocznę rozmów dopóki nic oficjalnie się nie zakończy. Wiele spekulowano o Juventus, ale moja osoba interesowało się wiele klubów. Udało mi się zdobyć włoski paszport o który starałem się przez rok. Niczego nie utrudniałem Barcelonie”

Styl gry Atletico

“Nie mam z tym problemu. Grałem dla Urugwaju, Liverpoolu. Zawsze dobrze mi idzie, kiedy się zaaklimatuzje.”

Leo Messi

“Wypiliśmy pewnego dnia razem mate. Później spotkaliśmy się wspólnie z naszymi rodzinami i nasze relacje się pozytywnie rozwinęły.”

“Nie mieści mi się w głowie jak można upublicznić jego kontrakt i przedstawiać Messiego w złym świetle. Dwa lata temu podczas wspólnej rozmowy mówiliśmy, że nie dzieje się najlepiej i ciężko będzie zakończyć karierę w sposób jaki się chciało.”

Ronald Koeman“Zadzwonił do mnie i przekazał, że nie będzie już na mnie liczył. Pogodziłem się z tym, ale przekazałem, że mam ważny kontakt i chcę go wypełnić. Jeśli zostałbym to przy pierwszym złym momencie zostałbym zaatakowany. Nikt niczego mi dokładnie nie wyjaśnił, nie rozmawiałem nawet z Bartomeu, a mój prawnik.”

Koronawirus?

“Jak widać dobrze na mnie zadziałał (śmiech). Strzelam dużo bramek.”Relacje z Griezmannem”Od samego początku były dobre. Spotykaliśmy się również poza boiskiem. Nie można jednak dementować co rusz nowej plotki.”Barça w półfinale Pucharu Króla”Rozmawiałem w tym dniu z Messim. Był bardzo zadowolony. Gra na bardzo wysokim poziomie, jest najlepszy.”

Dyspozycja

“Nie sądziłem, że będzie mi szło tak dobrze, ale trzeba z tego korzystać.”Presja w Barcelonie”W poprzednim sezonie spotkałem się z falą krytyki, a od momentu zakończenia kontuzji strzeliłem dziesięć bramek. Byłem zawodnikiem grudnia, ale o takich rzeczach nie pamięta się długo.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.