Zapis pomeczowej konferencji prasowej trenera Realu Betis, Manuella Pelegriniego.

”Na pewno nie możemy być zadowoleni z uzyskanego wyniku. Ostatnie dni na pewno nie są najlepsze, ponieważ odpadliśmy z Pucharu Króla. Nie udało nam się wygrać, ale zachowaliśmy swoją osobowość.”

”Mieliśmy styczność ze znacznie lepszym zespołem i dobrymi zawodnikami zaczynając od Leo Messiego. Wolę porażkę mimo, której zachowujemy swoją osobowość niż taką, kiedy od pierwszej minuty nie gramy swojej piłki. Jesteśmy sfrustrowani jednak uzyskanym wynikiem.”

Fekir? ” Jest zawodnikiem, który jest bardzo zaangażowany, ma wielki wpływ na grę całego zespołu. Za każdym razem kiedy ma przy sobie piłkę w pobliżu bramki rywala jest często faulowany.”

Zmiany ”Wprowadziliśmy ważne zmiany, aby zespół był świeży i miał dobry rytm. Zawsze są różne interpretacje zmian, ale jest wiele powodów, dla których wprowadzasz je w określonym czasie. ”

Ruiz z dwiema bramkami (w tym jedną samobójczą) ”Zawsze dyskutuję prywatnie z zawodnikami o indywidualnych występach. Mieliśmy pecha do bramki samobójczej, ale to przekłada się na wyniki.

Messi? ”Messi jest zawsze plusem dla zespołu, który posiada go u siebie. Za każdym razem robi różnicę, znalazł się w dogodnej sytuacji i jej nie zmarnował. Dzięki niemu Barcelona ponownie wróciła do gry. Nieważne jak dużo mówisz o taktyce i intensywności, różnica tkwi w technice, a Messi jest najlepszy na świecie. Indywidualności są tym, co zaburza równowagę stron. Technika, którą dysponuje Messi jest znakomita i dlatego może on zadecydować o ostatecznym wyniku.”

Źródło: marca

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.