Prawie rok po przyjeździe do Barcelony Martin Braithwaite nadal jest w centrum uwagi mediów. Podpisanie kontraktu przez duńskiego napastnika z Barceloną zaskoczyło wówczas cały piłkarski świat i w sumie nadal zaskakuje.

Martin Braithwaite zapewnia, że ​​odniesie sukces w Barcelonie

Siedem bramek w 37 meczach to liczby odnotowane przez „9” Barcelony. Pomimo faktu, że jego częstość występów jest wysoka to jego liczby są dalekie od rekordów najlepszych „9” na świecie. Ponadto cień Luisa Suáreza jest długi, więc zatrudnienie Duńczyka wzbudziło pewne wątpliwości.

Braithwaite nie ma jednak zamiaru opuszczać FC Barcelony. „Nie ma opcji, abym opuścił klub w zimowym okienku transferowym bądź latem. W przyszłym roku będę nadal walczył o swoje cele” – powiedział w wywiadzie dla TV3 w zeszłym miesiącu.

W ostatnich dniach Duńczyk chciał uciszyć krytykę i ponownie pojawił się w telewizji, tym razem we Francji, aby potwierdzić swoją decyzję. „Mam wiele celów, wiem, że odniosę sukces. Wierzę w siebie i swoje przeznaczenie i będę dalej pracować”. zapewniał w Canal Football Club.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.