Zapis konferencji prasowej Ronalda Koemana przed środowym spotkaniem z Sevillą.

”To prawda, że Sevilla ostatnio wygrywała. Dla nas najważniejsze jest to, aby jutro wygrać. Jestem przekonany, że dobrze nas przeanalizowali i czeka nas świetny mecz.”

”Sevilla to dobrze zorganizowany zespół. Nie przez przypadek awansowali do półfinału. Posiadają jeden z najbardziej kompletnych zespołów w lidze. Musimy dobrze rozgrywać piłkę, aby uciec z ich nacisku. Jeśli jesteśmy w formie to możemy wyrządzić szkody rywalom.”

Trzy kontuzje? ”Niektórzy nie są gotowi fizycznie. Powołania otrzymują tylko gotowi w stu procentach piłkarze. Nie podejmujemy niepotrzebnego ryzyka.”

”Jeśli umieścimy Frenkiego na środku obrony to zabraknie nam jego jakości w pomocy, musimy jednak podejmować czasem różne decyzje.”

PSG prześladuje Messiego w mediach? ”Nie wiem dlaczego to robią. Jeśli chcą spekulować o przyszłości Messiego to niech to robią. Rudi Garci wydaje się chcieć rozbłysnąć w prasie, to nie jest dla mnie ważne.”

”Chcemy wszystko wygrać, chcemy podkreślić mentalność zespołu.”

”Zaufanie co do zespołu wzrosło. Nasza koncentracja jest znacznie większa. Dajemy z siebie wszystko, aby odwrócić naszą sytuację i problemy z jakimi się spotykamy.”

Camp Nou ośrodkiem szczepień? ”To bardzo ważna sprawa dla całego świata. Jestem zwolennikiem pomocy w każdy możliwy sposób.”

Mingueza? ”Bardzo się poprawił. Ma okazję być razem z nami i rozegrał wiele spotkań na różnych pozycjach. Musi się regularnie poprawiać, ale jego praca jest bardzo dobra.”

Umtiti? ”Fizycznie czuje się dobrze i jest gotowy do gry. Mamy na uwadze jego problemy, ale i jego występy, które były dobre.”

Dest? ”Trenował, jednak odczuwał ciągle dyskomfort. Wykluczyliśmy go z tego powodu z kadry.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.