Zapis konferencji prasowej Ronalda Koemana po porażce z Sevillą na Ramon Sanchez Pizjuan.

”Według mnie wynik tego spotkania nie jest sprawiedliwy, mieliśmy w tym meczu swoje dobre momenty. Robiliśmy w tym meczu wszystko, atakowaliśmy, naciskaliśmy. Nie mam zastrzeżeń do gry moich zawodników. Przed nami drugi mecz i postaramy się awansować do finału”

”Lenglet nie ma problemów zdrowotnych, jego obecność na ławce to moja decyzja. Postanowiłem wystawić Umtitiego, gramy dość często mecze dlatego muszę dać odpocząć niektórym piłkarzom.”

”Przy stracie pierwszej bramki oddaliśmy rywalowi za dużo wolnej przestrzeni. Każę moim obrońcom zawsze dużo biegać, ponieważ nigdy nie mogą spodziewać się kto znajduje się za ich plecami. Druga połowa była lepsza w naszym wykonaniu dlatego do rewanżu podejdziemy w dobrych nastrojach.”

”Graliśmy dziś z jedną najlepszych drużyn w lidze.”

PSG? ”Jestem przekonany, że mentalnie będziemy gotowi do tego meczu. W tym roku rozegraliśmy 11 spotkań poza Camp Nou. To oczywiste, że wolałbym przegrać mecz w lidze kosztem zwycięstwa w półfinale Pucharu Króla, ale nie można nas krytykować dajemy z siebie wszystko w ostatnim czasie.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.