Dzisiejszego dnia na konferencji prasowej przed jutrzejszym spotkaniem pojawił się trener Deportivo Alavés – Abelardo Fernandez. Poniżej prezentujemy jej zapis.

“Do spotkania z Barceloną podejdziemy w dobrych na stronach po dwóch ostatnich spotkaniach. Liczymy na dobry mecz i ewentualną niespodziankę. W takim meczu musisz podejmować ryzyko i odrzucić strach.”

“Zdajemy sobie sprawę, że zagramy z Barceloną która znajduje się w swoim najlepszym momencie. Nie myślimy o ich porażce z Sevillą, a dyspozycji w lidze gdzie nie przegrali od jedenastu spotkań. Barça to wspaniały zespół, ale ma swoje słabe punkty. Barça ma swoje problemy w obronie, jednak tacy piłkarze jak Lenglet, Umtiti, Jordi Alba, Mingueza, Dest, Junior w Deportivo graliby od pierwszej minuty. Nikt nie może dobrze rozszyfrować ich gry w szczególności wtedy kiedy na boisku nie ma zdefiniowanego napastnika jakim jest Braithwaite.”

“Wierzę w mój zespół, a ostatnie mecze napawają optymizmem. Za nami dobre treningi, a ostatnie zwycięstwo nas wzmocniło. Nasza sytuacja jest delikatna że względu na dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. Wiemy, że do końca pozostało 16 kolejek.”

“Darzę wielkim szacunkiem Koemana. Pamiętam jak po treningach zostawał razem ze mną, aby ćwiczyć strzały z dystansu. Jego uderzenia były wspaniałe, a moje były… słabe [Śmiech]. To dobry i skromny człowiek. Wykonuje bardzo dobrą pracę w Barcelonie. Po meczu będę życzył mu wszystkiego najlepszego, ponieważ podobnie jak on jestem culé.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.