FC Barcelona w sezonie 2020/22 straciła w sumie 35 bramek w 33 meczach. Jak się okazuje czternaście z nich to wynik błędów.

Zła postawa zespołu w defensywie jest zmorą zespołu w obecnym sezonie. To właśnie przez bardzo głupie błędy zespół skomplikował sobie sytuację w walce o Mistrzostwo Hiszpanii czy awans do finału Pucharu Króla.

Barça straciła w tym sezonie 14 bramek, które wynikały z błędów indywidualnych lub zbiorowych.Barcelona ciągle liczy się w walce o wszystkie możliwe tytuły, jednak nadchodzi czas pierwszych rozstrzygnięć i jakakolwiek wpadka w obronie może mieć drastyczne w skutkach zakończenie.

W ostatnich dwóch spotkaniach swoją dyspozycją bardzo rozczarował Umtiti. Francuz w spotkaniu z Sevillą najpierw został w dziecinnie prosty sposób ograny przez Kounde, a przy bramce na 2-0 chciał złapać Rakiticia na spalonym ci w rzeczywistości się nie udało, a po dodatkowym poślizgnięciu stracił on szanse na możliwość pościgu za Chorwatem.

W obecnym sezonie obrona ma poważne problemy. Pierw dość poważnej kontuzji nabawił się Pique, a ze względu na uraz odpadł również Sergi Roberto.

Lenglet w tym sezonie gra zdecydowanie poniżej oczekiwań, a ze względu na problemy mięśniowe Koeman nie może stawiać w ostatnim czasie na Desta.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.