Ronald Koeman w przeddzień meczu z Deportivo Alaves pojawił się na konferencji prasowej. Poniżej prezentujemy jej zapis:

”Na obecny moment uważam, że jutrzejsze spotkanie jest ważniejsze od wtorkowego. Skupiamy się na teraźniejszości, chcemy kontynuować naszą dobrą serię w ligowych rozgrywkach. ”

”To prawda, że straciliśmy wiele bramek, ale dużo udało nam się również zdobyć. Brakuje nam konsekwencji w obronie. Nie martwię się szczególnie, bardziej martwiłbym się tym, że nie stwarzamy sobie okazji.”

”Luty i marzec to miesiące w których widzisz możliwości na ewentualne sukcesy. Za miesiąc będziemy wiedzieć w jakim miejscu się znajdujemy i co będziemy mogli zdobyć. Musimy wygrywać mecze.”

”Pique jest sam odpowiedzialny za swoje słowa. Jeśli jednak decyduje się rozmawiać o innych klubach czy arbitrach to musi uważać, ponieważ ‘małe’ słowa mogą wyrządzić duże kłopoty.”

”Sytuacja z Albą w Sevilli? Powtórzę to kolejny raz, to był rzut karny. Do przewinienia doszło w polu karnym. Nie rozumiem jak VAR nie zainterweniował.”

”Nie dokonamy wielu rotacji, ponieważ nie potrzebujemy dokonywać wielu zmian. Jeśli wygramy morale mogą zdecydowanie się podnieść, odwrotna sytuacja wiecie działa w drugim kierunku. Oczywiście niektórzy potrzebują złapania oddechu, ponieważ już teraz odczuwają skutki intensywnego sezonu.”

Eric Garcia? ”Nie jestem osobą, która zajmuje się transferami. To prawda, że prosiłem o jego transfer, ale nie udało się , trudno, musiałem pogodzić się z tą decyzją.”

Neymar? ”Nie wydaje mi się, że gra on dla Deportivo Alaves. Możecie powrócić z tym pytaniem w poniedziałek.”

Araujo? ”Jest kontuzjowany, czeka nas rozmowa z piłkarzem jak i lekarzami. Musimy poznać jakie pojawia się ryzyko w związku z jego możliwym występem. Decyzja jeszcze nie zapadła.”

Barcelona Guardioli 08/09 czy Bayern Flicka 19/20?

”Zdecydowanie FC Barcelona Guardioli, grali najlepszą piłkę od 25 lat. Bayern robi wrażenie, ale tamta Barcelona była wyjątkowa.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.