Ousmane Dembele udzielił wypowiedzi dla oficjalnej strony klubu przed wtorkowym spotkaniem z PSG w Lidze Mistrzów.

”Dwumecz z PSG z 2017 roku przeszedł do historii piłki nożnej. Zawsze ciężko jest gonić za wynikiem, a co dopiero odrobić stratę czterech bramek. Swój koncert dali wówczas: Neymar, Messi i Suarez…”

”Media przypominają o tym wydarzeniu, aby podgrzać atmosferę przed tym pojedynkiem, ale my zachowujemy spokój i nie wspominamy tego w szatni. Czeka nas ciężka przeprawa. PSG jest finalistą poprzedniej edycji i jednym z faworytów w obecnym sezonie.”

”Po transferze do Barcelony stałem się lepszym zawodnikiem, najbardziej pod względem fizycznym. Przy pomocy trenerów i fizjoterapeutów zmienił się mój styl treningów i całej otoczki. Nie jestem już tak szczupły jak w Stade Rennais czy BVB. Wiele się zmieniło, lepiej się ustawiam i podejmuje inne decyzje. Trenerzy czasem każdą mi poczekać z decyzją, aby wypatrzeć lepiej ustawionego kolegę z zespołu. Lubię mieć piłkę przy nodze i dryblować przeciwników.”

”Nasza forma jest obecnie zdecydowanie lepsza, wyglądamy zdecydowanie inaczej niż początkiem sezonu. Ciężko trenujemy i czujemy się pewnie. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z trenerem, chcemy walczyć o trofea w obecnym sezonie.”

”Leo jest geniuszem i każdy z nas o tym doskonale wie. Jest najlepszym piłkarzem w historii. Inspirował mnie kiedy byłem dzieckiem, zaś teraz inspiruje mnie wszystko co widzę trenując i grając wspólnie z nim, Wspólna gra jest dla mnie zaszczytem.”

”Jestem dumny, że gram dla Barcelony. Kibicuję temu klubowi od dziecka.”

FCBarcelona.com

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.