W dzisiejszym treningu wzięli udział Gerard Pique i Ronald Araujo. Obaj piłkarze chcą pomóc swojej drużynie we wtorkowym spotkaniu Ligi Mistrzów z PSG.

W obecnym sezonie Barcelona ma poważne problemy w obronie, a w dodatku kolejnym ciosem dla zespołu Koemana były kontuzje kluczowych zawodników.

Gerard Pique ostatni raz wystąpił w koszulce FC Barcelony końcem listopada i od tego czasu poświęca się rehabilitacji kolana. W czasie kontuzji 34- latka do składu wskoczył Ronald Araujo, który wyrobił sobie swoimi dobrymi występami uznanie w zespole prowadzonym przez holenderskiego szkoleniowca.

Wtorkowe spotkanie z PSG jest bardzo ważne dla FC Barcelony. Ofensywnie zespół wygląda bardzo dobrze, jednak widoczne luki pojawiają się w obronie. Niestabilna forma Umtitiego, dolegliwości mięśniowe Lengleta. W dodatku urazy prześladują prawych obrońców, swoje dolegliwości ma Dest, a Sergi Roberto odnowiła się kontuzja pachwiny.

Pique i Araujo będą trenować z grupą i przejdą dodatkowe badania. Czy zobaczymy ich w kadrze z PSG? Nie jest to wykluczone, ale zapewne będzie to trzymane w tajemnicy do momentu ogłoszenia kadry.

AS/ własne

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.