Ronald Koeman wziął udział w konferencji prasowej przed spotkaniem w fazie 1/8 Ligi Mistrzów przeciwko PSG. Oto najciekawsze wypowiedzi szkoleniowca Barcy:

“Jesteśmy podekscytowani zbliżającymi się meczami Ligi Mistrzów. PSG ma silny zespół i to będzie interesujący pojedynek”.

“Nie widzę w tym momencie lepszych drużyn od Barcelony. Jednak nie powinno się oczekiwać zwycięstwa w Lidze Mistrzów kiedy w jednym sezonie w klubie doszło do tylu zmian. Drużyna jest na wysokim poziomie i możemy pokonać każdego”.

“Pique czuje się dobrze. Trenował z grupą od czterech/pięciu dni i fizycznie jest wszystko w porządku. Mam jeszcze jeden dzień, aby zdecydował czy zagra, nie był dostępny przez długi czas. Jutro będzie czas na podjęcie decyzji”.

“Każdy z naszych obrońców, mimo błędów, które są częścią tej gry, wie jak bronić i każdy z nich może zagrać przeciwko PSG. Araujo nie trenował i nie będzie jutro gotowy”.

“Każda drużyna ma swoje mocne i słabsze strony, musimy wykorzystać ich słabe punkty”.

“Jeżeli chodzi o przemianę Dembele, to wynika ona z pracy, którą Ousmane wkłada w treningi. Dembele poprawił się zarówno fizycznie jak i mentalnie. Jest to bardzo ważne, ponieważ w Barcelonie na zawodnikach ciąży duża presja”.

“Nie interesuje mnie to, czy celowo mówili tyle o Messim. Jestem skupiony na przygotowaniu drużyny do trudnego spotkania”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.