Gerard Pique wraca do gry. Doświadczony stoper Blaugrany wraca przedwcześnie ze swojej rehabilitacji, aby pomóc swojej drużynie w 1/8 finału Ligi Mistrzów z PSG.

Hiszpan w końcówce listopada wykręcił w nienaturalny sposób prawe kolano i od tamtego czasu nie pojawił się już na placu gry. Jeśli kontuzji w ostatnim czasie nie nabawiłby się Ronald Araujo to Pique pewnie nadal skupiałby się na spokojnej rehabilitacji.

Ostatnio bardzo przeciętne występy prezentowali: Samuel Umtiti i Clement Lenglet, a starcie z takim zespołem jak PSG wymaga stabilności na środku obrony. Koeman może skorzystać również z Oscara Minguezy, ale jest on nadal młodym i niedoświadczonym piłkarzem.

Pique od pierwszej minuty? To bardzo prawdopodobne! Barça w ostatnim czasie bardzo dobrze prezentuje się w grze ofensywnej, jednak ze względu na różne problemy w formacji defensywnej nadal prezentuje różne prezenty rywalom pod swoją bramką.

Skład zespołu poznamy dopiero godzinę przed meczem, jednak obecność Pique nie jest przypadkowa. Zespół bardzo potrzebuje solidnego stopera i to już od pierwszej minuty!

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.