Atletico Madryt zremisowało dzisiejszego wieczoru w zaległym spotkaniu 2. kolejki La Liga z Levante UD 1-1.

Faworytem tego pojedynku byli goście, jednak Levante potwierdziło, że potrafi postawić się wyżej notowanym drużynom, a ich obecność w półfinale Pucharu nie jest wcale przypadkowa i w dzisiejszym spotkaniu mieliśmy tego potwierdzenie.

Gospodarze otworzyli wynik spotkania w 18 minucie, kiedy piłkę w siatce po podaniu Jorge de Frutosa umieścił Bardhi.

W 37′ minucie Atletico doprowadziło do remisu, a na listę strzelców wpisał się Marcos Llorente. Piłka po jego strzale odbiła się nieco głowy piłkarza Levante co zaskoczyło Aitora.

Atletico nad drugim w ligowej tabeli Realem Madryt utrzymuje przewagę trzech punktów, nad trzecią Barcelonę dziewięć oczek.