Trener Sevilli, Julen Lopetegui, pojawił się dziś przed kamerami, aby porozmawiać o rewanżowym spotkaniu z FC Barceloną.

Lopetegui rozpoczął od stwierdzenia: „nie ma jednej jedynej rzeczy, która zadecyduje jutro, na ostateczne rozstrzygnięcie będzie miało wpływ wiele różnych czynników. To będzie niezwykle wymagający mecz, który zmusza do dania z siebie 100% w każdym aspekcie gry – defensywnym i ofensywnym. Musimy grać perfekcyjnie, żeby ich pokonać i będziemy podróżować z taką motywacją i podekscytowaniem.”

„Chcę mówić tylko o piłce nożnej. Jeśli cztery najlepsze drużyny awansują do półfinałów, zakładam, że tak samo jest z sędziami. Jestem pewien, że zależy to od ich umiejętności i mam do nich pełne zaufanie. Ufamy ich dobrym intencjom i profesjonalizmowi.”- odpowiedział Lopetegui, zapytany o obecną sytuację sędziowską.

“ Zespół jest pełen ambicji i motywacji, tak jak każdy inny, który walczy o miejsce w finale ”

„Cała drużyna pojedzie do Barcelony i tam zdecydujemy, która jedenastka będzie najlepsza na mecz. Każdy musi być dostępny w każdej chwili. Do tej pory radziliśmy sobie naprawdę dobrze w rozgrywkach i chcemy osiągnąć nasz cel, jakim jest awansowanie do finału.”

„Zespół jest zmotywowany na jutro. Nie myślimy o poprzednich meczach, tylko o jutrzejszym Musimy grać jak najlepiej z piłką i bez niej. Chcemy kontrolować grę i na to jesteśmy przygotowani. Ten mecz będzie zupełnie inny niż dwa poprzednie.”

Na zakończenie Lopetegui powiedział: „Przygotowanie do takiego meczu jest zawsze ekscytujące, ale musimy do niego podejść z odpowiednim nastawieniem. Naszymi występami zasłużyliśmy na prawo, by chcieć zagrać w finale i jutro taki będzie nasz zamiar. Musimy być skupieni i mieć odpowiednią mentalność. Zespół musi znaleźć odpowiedź na wszystko, co pokaże jutro na murawie nasz rywal”.

[SEVILLAFC.es]

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.