FC Barcelona zakończyła swój udział w rozgrywkach Ligi Mistrzów w obecnym sezonie remisem 1:1. Bramkę dla Katalończyków zdobył Lionel Messi.

Prowadzenie w dzisiejszym spotkaniu objęli gospodarze. W 31′ minucie rzut karny wykorzystał Kylian Mbappe. Piłkarze FC Barcelony w pierwszej połowie stworzyli kilka groźnych sytuacji, jednak ostatecznie nie zakończyli ich powadzeniem. Leo Messi na samym końcu pierwszej połowy nie wykorzystał rzutu karnego.

FC Barcelona w dzisiejszym spotkaniu była bardzo aktywna, druga połowa również była bardzo dobra w wykonaniu podopiecznych Ronalda Koemana, jednak pod bramką PSG brakowało zdecydowania, które mogłoby się przełożyć na ostateczny wynik.

Paris Saint-Germain: Navas – Florenzi (min. 76, Dagba), Kimpembe, Marquinhos, Kurzawa (min. 46, Diallo) – Gueye (min. 58, Danilo Pereira), Paredes, Verratti (min. 84, Rafinha) – Mbappe, Icardi, Draxler (min. 59, Di María)

FC Barcelona: Ter Stegen – Dest (min. 66, Trincão), Mingueza (min. 35, Firpo), Lenglet, Alba – De Jong, Busquets (min. 78, Pjanić), Pedri (min. 79, Moriba) – Dembélé (min. 79, Braithwaite), Messi, Griezmann