Ronald Koeman pojawił się dzisiejszego dnia na konferencji prasowej przed niedzielnym spotkaniem z Realem Sociedad. Poniżej prezentujemy najciekawsze wypowiedzi holenderskiego szkoleniowca:

”Trzeci raz zagramy w Sociedad w tym sezonie. To bardzo mocny zespół, jeden z najlepszych w lidze.”

”Mamy nowego prezydenta to bardzo ważne. Możemy myśleć o przyszłości to daje nam spokój ducha.”

”Znam dobrze Tusquetsa. Bardzo dużo rozmawialiśmy. My trenerzy i zawodnicy zdajemy sobie sprawę z obecnego kryzysu gospodarczego.”

”Nie lubię spekulować o dublecie, wszystko dzieje się bardzo szybko Musimy skupić się na meczach. Nadal przed nami wiele pracy.”

”Zawsze jest miejsce na poprawę, w ostatnich meczach zdobyliśmy kolejne punkty co potwierdza, że dobrze sobie radzimy. Musimy wykonać naszą pracę.”

”Haaland? Myślę, że to nie jest odpowiedni moment na takie rozmowy, ponieważ ten piłkarz nie jest w Barcelonie. Chcę rozmawiać o jutrzejszym meczu.”

”Nie sądzę, że jutrzejszy mecz będzie decydujący, ale na pewno będzie ważny i musimy wygrać.”

”Laporta po meczu w Paryżu powiedział mi w samolocie, że ma do mnie zaufanie. Wszystko może się zmienić jeśli nasze wyniki nie będą korzystne. Musimy skupić się na naszej pracy.”

”Fati? Pracuje na siłowni i podobna praca czeka go w kolejnych miesiącach. Jest młody, bardzo ważne jest to, aby dobrze wyleczył swoje dolegliwości.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.