Przez (prawie) cały rok Barcelona jest synonimem dobrej pogody, ulic i planów.Z drugiej strony pandemia nauczyła nas, że wypoczynek na świeżym powietrzu jest najbezpieczniejszą opcją, jaką mamy dzisiaj, aby cieszyć się naszym miastem. Mapa drogowa jest więc jasna: plany plenerowe i wiosenne. Bingo!

Z tego powodu oferujemy Ci szereg planów outdoorowych, dzięki którym nie tylko będziesz cieszyć się wiosną w Barcelonie, ale także zrobisz to w bezpieczny sposób. Chodźmy tam!

Najlepsze damskie zespoły.
Muzyka w kinie jest na tyle istotnym elementem, że dotarła do kategorii gatunkowej. Rozkoszowanie się najlepszymi kompozycjami Gwiezdnych Wojen, Pearl Harbor czy Shreka jest przyjemne, ale jeśli na dodatek brzmią one na zewnątrz, w emblematycznym miejscu jak Poble Espanyol i wykonywane są przez kwintet smyczkowy, to mówimy o pełnym planie .
Ucieczka, przeżyj inne doświadczenie i pobyt w Barcelonie są, a to dzięki planowi, który łączy wszystko razem. Miejsce to jest klasycznym jachtem z najróżniejszymi detalami, ale tworzysz zależy od ciebie. Inny plan, który w czasach ograniczonych podróży i dobrej pogody brzmi bardzo atrakcyjnie.
90-minutowy escape room na świeżym powietrzu i ulicami Barcelony. W ten sposób to doświadczenie zmienia miasto w grę pełną wyzwań pomysłowości, gier logicznych, łamigłówek i wielu wyzwań. Zwiedzanie Barcelony, odkrywanie nowych zakątków, wystawianie na próbę swoich umiejętności detektywistycznych i miło spędzanie czasu na świeżym powietrzu jest możliwe.
Włoski kompozytor jest wzorcem tzw. Muzyki new age, a jego najbardziej spektakularne utwory zabrzmią na scenie Poble Espanyol. Z tej okazji Laura Andrés będzie pianistką odpowiedzialną za odtworzenie tego, co najlepsze w Ludovico Einaudi w wyjątkowej atmosferze pod żaglami i niebem Barcelony.
Via Ferratas to połączenie wspinaczki i trekkingu. Aktywność, która łączy Cię z naturą dzięki której będziesz się poruszać przez pionowe ściany, wchodząc w trudno dostępne miejsca. Inna zabawna i ekscytująca aktywność, w której Ty i natura wykonacie jedno w sercu Cala del Molí.
Wiemy, że podróż kilka kilometrów od Barcelony i odkrywanie całej Katalonii w jednym miejscu może wydawać się dziwne, ale jeśli mówimy o Parc Catalunya en Miniature, ten pomysł ma sens. Wejście w to miejsce oznacza odkrycie najbardziej charakterystycznych zabytków terytorium śródziemnomorskiego w mini-wersji. Wizyta pełna wiedzy i sztuki podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu i na łonie natury. Nie brzmi źle, prawda?
Catalunya en Miniatura oferuje przygodę i czystą adrenalinę dzięki tyrolkom, mostom w kształcie litery V lub wiszącym platformom. Można też połączyć oba plany, dzięki czemu zabraknie wymówek, by nie odwiedzać tego ciekawego i nietypowego parku.
Plaça Mayor of Poble Espanyol oferuje klasyki filmowe, takie jak Król Lew, Księga dżungli czy Kraina lodu. Wyjątkowy koncert pod świecami, w którym wasza pamięć i muzyka się połączy.
Architektura, tradycje i sztuka całego kraju łączą się w spektakularnym miejscu, Poble Espanyol. Ciesz się uprzywilejowanymi widokami w Barcelonie z innym planem i na świeżym powietrzu.

[Barcelona Secreta]

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.