Dziennik Cuatro informuje, że transfer Erica Garcii stanął w miejscu. Klub ze względu na finanse musiał obniżyć ofertę kontraktu swojemu wychowankowi.

Eric García pozostaje priorytetem nowego zarządu FC Barcelony. Idealne wzmocnienie i przy zerowych kosztach. Sytuacja nie wygląda jednak tak, jak przed miesiącem.

Mateu Alemany zaczął podejmować już decyzje jako silny człowiek prezydenta Joana Laporty. Mateu pracuje nad wzmocnieniem składu, a kwestia Erica Garcii znajduje się na szczycie listy.

Barcelona chce, aby piłkarz wrócił na Camp Nou, a sam zainteresowany jest zainteresowany taką możliwością. Cuatro informuje, że umowa zawarta kilka miesięcy temu z hiszpańską centralą została teraz poddana modyfikacjom . Kryzys gospodarczy niszczy Barcelonę, a jej możliwości finansowe są bardzo okrojone. Z tego powodu warunki kontraktu z Ericiem Garcíą zostały zmienione. Piłkarzowi przedstawiono nieco skromniejszą propozycję. Piłkarz waha się przed wysłuchaniem innych ciekawych propozycji.

Problem ekonomiczny utknął na mieliźnie operacji, która wydawała się bardzo na dobrej drodze. Jest to pierwsza przeszkoda w nowym projekcie Joana Laporty.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.