Francuski napastnik Realu Madryt udzielił wypowiedzi przed sobotnim El Clásico. „Klasyk to najlepsza gra na świecie i to nie tylko dla mnie, dla wszystkich”.

“Jak zawsze, będzie to trudny mecz przeciwko drużynie, która lubi mieć piłkę. My też ją lubimy mieć przy sobie. Podobnie jak w pierwszym meczu wyjdziemy na boisko, aby wygrać finał dla nas.”

Benzema uważa, że ​​Barcelona będzie chciała utrzymywać się przy piłce i skorzystać z geniuszu Messiego. “Zawsze mają piłkę, mają dobrego bramkarza i Messiego, zawodnika, który robi wszystko dla Barcelony . Musimy się o siebie troszczyć, ponieważ jest bardzo niebezpieczny – ostrzegł.

Nie wiem, czy to mój najlepszy sezon, każdego roku zaczynam od zera i chcę poprawić się w porównaniu do poprzedniego. Teraz mam passę strzelecką i chcę ją kontynuować, pracuję, aby pomóc mojej drużynie zdobyć punkty. Ważne jest, aby wygrać – podkreślił. 

“Na boisku czuję się wolny, robię co chcę. Zostały mecze do rozegrania, liga zostanie rozstrzygnięta na końcu. To bardzo trudne, ale my musimy wychodzić na boisko w każdym meczu, jakby to był finał – zaznaczył.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.