Ronald Koeman w przeddzień EL Clasico pojawił się na konferencji prasowej gdzie odpowiadał na pytania dziennikarzy.

“Pewność zespołu w obecnym momencie jest znacznie większa w porównaniu do poprzedniej części sezonu.”

“To złe że czasami mówimy zbyt dużo o sędziach. Dla mnie nie jest to kluczowy temat. Lahoz jest dobrym arbitrem, podobnie jak Manzano.”

“Młodzi piłkarze potrzebują pomocy starszych zawodników. Ważne jest to aby młodzież podczas gry zyskiwała doświadczenie.”

“Dembele jest wysokiej klasy zawodnikiem. Potrafi zwiększyć tempo oraz używa obu nóg. Stwarza duże zagrożenie rywalom, jest dla nas kluczowy.”

“Najważniejsze będzie trzymanie się swojego planu. Nie możemy nagle zmieniać naszego systemu ze względu na to że mierzymy się z Realem Madryt.”

“Liczymy na to że Messi będzie dla nas jutro decydujący. Chcemy zobaczyć jego najlepszą wersję, ale w szczególności chcemy zobaczyć najlepsze wersję naszego zespołu.”

“Doskonale wiem o tym że Real stosuje kilka systemów. Dla nas najważniejsze jest jednak odpowiednie przygotowanie się do tego spotkania. Jesteśmy przygotowani na każdy system który ma do zaoferowania nasz przeciwnik.”

“EL Clasico jest wyjątkowe i różni się od innych spotkań.”

“Wynik sobotniego meczu nie będzie decydujący przed nami jeszcze wiele spotkań.”

Slowa Kloppa o stadionem zastępczym? “Nie widzę powodu aby dyskredytować tak wielki klub jak Real Madryt. Wykorzystali obecną sytuację aby móc spokojnie przeprowadzać remont w Santiago Bernabeu.”

“W ostatnim czasie nasze wyniki na wyjeździe są satysfakcjonujące. Walczymy o ligę, a jutrzejszy mecz będzie dla nas bardzo ważny.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.