Saga związana z odejściem Leo Messiego z Barcelony już wkrótce powinna zostać zakończona. Do stolicy Katalonii przyleciał ojciec i agent Argentyńczyka, Jorge Messi.

Przez długi czas wydawało się, że dni Messiego w “Dumie Katalonii” są już policzone. Argentyńczyk nie był zadowolony z sytuacji panującej w klubie i był zdecydowany, aby po sezonie 2020/2021 opuścić Katalonię.

Sytuacja zmieniła się jednak, gdy nowym prezydentem FC Barcelony został Joan Laporta. Hiszpan niejednokrotnie podkreślał, że przedłużenie umowy z Argentyńczykiem to dla niego priorytet i zrobi wszystko, aby Messi nadal grał dla Barcelony.

Dużą rolę w podjęciu decyzji przez Messiego z pewnością będzie mieć także zdecydowanie lepsza sytuacja sportowa klubu niż na początku sezonu. “Blaugrana” po kapitalnym meczu z Athletikiem Bilbao sięgnęła kilka dni temu po Copa del Rey i nadal ma duże szanse na zwycięstwo w La Lidze.

Jak informuje “Mundo Deportivo” Jorge Messi przyleciał w miniony weekend do Barcelony. W najbliższych dniach ma dojść do pierwszych negocjacji dotyczących przedłużenia kontraktu naszego kapitana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.