Ronald Koeman pojawił się na dzisiejszej konferencji prasowej. Trener Blaugrany odciął się od rozmów związanych z SuperLigą, jednak poparł słowa Pepa Guardioli, który powiedział, że UEFA nie słucha trenerów i zawodników.

”Nie mam zamiaru wypowiadać się na temat SuperLigi, nie jestem rzecznikiem klubu. Nie wiem, jak zakończy się ten temat. Chcemy jak najlepiej dla klubu.”

”Zgadzam się z tym co powiedział Pep o ilości rozgrywanych spotkań, to niewiarygodne. UEFA nie słucha trenerów i zawodników w tej kwestii. Dla UEFA pieniądze są najważniejsze.”

”Zgadzam się z tweettem Pique.”

”Wiele spraw jest niedorzecznych, np: w czwartek ligowe spotkanie rozgrywany dopiero o godzinie 22:00.”

”Rozmawiałem już z prezydentem i podzieliliśmy się swoim zdaniem, czy piłkarze rozmawiali? tego nie wiem. Najważniejszy jest jutrzejszy mecz i na nim się skupiamy.”

”Puig na trybunach? W przypadku kontuzji Ter Stegena na rozgrzewce, mógłbym posłać do gry drugiego bramkarza. Jeśli jednak potem drugi bramkarz otrzymałby czerwoną kartkę, nie mógłbym wystawić kolejnego. Dla mnie to było zbyt duże ryzyko, aby wziąć dwóch bramkarzy, biorąc pod uwagę to, co może wydarzyć się podczas meczu. Na ławce zostało siedmiu zawodników z pola, dla mnie to wystarczające. Nie chciałem nawet na moment ryzykować posłania na bramkę piłkarza z pola. Mam nadzieję, że to zrozumiecie.”

”Jako trener najbardziej lubię rozmawiać o taktyce, rywalu i aspektach związanych z naszym zespołem. Rozumiem, że interesują was inne sprawy, jestem do tego przyzwyczajony.”

”Przed nami osiem spotkań, będziemy podążać z meczu na mecz. Bardzo cieszymy się z Pucharu Króla. Czeka nas trudny mecz u siebie musimy być dobrze przygotowani.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.