Ronald Koeman na pomeczowej konferencji prasowej odniósł się do zwycięstwa nad Eibar i całego sezonu, który z wczorajszym dniem przeszedł już do historii.

“Zawsze dobrze zakończyć spotkanie zwycięsko. Jesteśmy Barceloną i od nas zawsze wymagania się zwycięstwa. Potraktowaliśmy to spotkanie poważnie i mimo problemów w pierwszej połowie udało nam się zwyciężyć.”

“Eibar stosował bardzo wysoki pressing, który utrudniał nam rozgrywanie piłki. Po zmianie stron zmieniliśmy swój system, aby zyskać więcej pewności w środku, ale również mieć trzech piłkarzy z przodu.”

“Walczyliśmy o Mistrzostwo w 2021 roku, jednak nie udało nam się wygrać wielu kluczowych spotkań. Chcieliśmy zwyciężać, ale w życiu jest tak że czasem się po prostu nie da.”

“Początkiem roku odrobiliśmy wiele punktów straty, udało nam się sięgnąć po Puchar, jednak nie wykorzystaliśmy swoich szans na zajęcie pierwszego miejsca. Uważam, że ten sezon nie był zły. Drużyna potrzebuje jeszcze kilku zmian, których nie mogliśmy wcześniej dokonać, ponieważ kiedy pojawiłem się w klubie to kadra była już niemal zamknięta, dołączył do niej jeszcze Sergiño Dest.”

“Nie wydaje mi się, że nastąpi mój koniec. Mam ważny kontrakt, jestem spokojny.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.