FC Barcelona rozszerzyła swoją współpracę z Allianz na rynek globalny.

Nowa umowa została podpisana do 2024 roku. Logo firmy Allianz znajdzie się na lewym rękawie koszulek w dwóch najbliższych spotkaniach sparingowych z VfB Stuttgart i Red Bull Salzburg.

Barça związana jest z firmą Allianz ponad dziesięciu lat. Bardzo dobre relacje umożliwiły obu stronom zrobić krok na przód i rozszerzyć obecną współpracę. Porozumienie zostało rozszerzone na Barcę Femenii oraz FC Barcelonę B. Współpraca będzie również widoczne w Fundacji, Barça Innovation Hub i Barça Academy.

W ramach Fundacji zostanie utworzony nowy projekt Confidence in Tomorrow & Barça Foundation, który będzie opierał się na pomocy 200 dzieciom z okolic Barcelony.

Allianz stanie się też jednym z głównych partnerów kongresu innowacji w sporcie Sports Tomorrow Congress, organizowanego co roku przez Barça Innovation Hub.

Allianz SE – niemieckie przedsiębiorstwo ubezpieczeniowe notowane na giełdzie we Frankfurcie nad Menem, wchodzące w skład indeksu DAX. Allianz działa w 70 krajach na całym świecie i obsługuje 78 mln klientów, świadcząc im usługi z zakresu ubezpieczeń majatkowych, życiowych oraz zarządzania aktywami. [Wikipedia]

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.