Emerson został dziś oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik FC Barcelony. Brazylijczyk podzieli się również swoimi pozytywnymi odczuciami.

“Gra dla tego klubu jest spełnieniem marzeń, reprezentuje kolegów, którzy mieli taki cel, ale im się nie udało.”.

“W historii klubu zapisało się wielu znakomitych zawodników, wśród nich jest Dani Alves, który jest moim idolem. Jest zawodnikiem z największą ilością zdobytych tytułów. Rozmawiałem z nim o to co to znaczy być piłkarzem FC Barcelony.”

Rywalizacja z Destem i Roberto:

“Jeśli znajdują się w Barcelonie to znaczy, że posiadają duże umiejętności. Muszę skupić się na mojej pracy, szanuje moich kolegów z zespołu.”

“Gra przeciwko Messiemu jest niesamowita. Nie możesz choć na chwilę przestać zwracać na niego uwagi, ponieważ może cię zaskoczyć w każdej chwili. Jest najlepszym piłkarzem na świecie. Po finale Copa del Rey byłem smutny, ale zarazem szczęśliwy, że Messiemu udało się zdobyć to trofeum.”

“Dla mnie to wielki zaszczyt moc tutaj być. Trenuje od 9 roku życia, wiem ile włożyłem wysiłku w to, aby znaleźć się w tym miejscu. Nie mogę obiecać zwycięstw, ale mogę przed kibicami, przedstawicielami klubu złożyć jasna deklarację, że w każdym meczu będę dawał z siebie wszystko co najlepsze dla dobra zespołu.” – powiedział.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.