Joan Laporta przy okazji prezentacji Emersona wypowiedział się na kilka bieżących spraw. Sternik cieszył się z transferu Brazylijczyka, ale nie był zadowolony z postawy Ilaixa. Laporta odniósł się również do przyszłości Messiego.

“To co robi Ilaix jest niedopuszczalne. Jasno zaznaczamy, że nie możemy pozwolić zawodnikom na takie żądania. Pomogliśmy mu sie rozwinąć, przykro patrzy się na to jak teraz się zachowuje. Jeśli nie zaakceptuje naszych warunków, może odejść.”

“Temat Messiego ciągle nie jest zamknięty, ale wszystko przebiega dobrze. Chce kontynuować swoją grę w Barcelonie. Istnieje wielką szansa na to, że zagra o Puchar Gampera 8 sierpnia.”

“Jesteśmy tutaj, aby powitać Emersona. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że jest dziś częścią nas. Jestem przekonany, że pomoże nam w budowie silnego projektu sportowego. To doświadczony piłkarz w La Liga.”

“Chcielibyśmy uzyskać więcej elastyczności od szefostwa La Liga ws. rejestracji nowych zawodników. Wszyscy kochają Messiego w lidze, promuje ją na całym świecie.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.