Na konferencji prasowej przed Superpucharem Europy, w którym zagrają przeciwko sobie Villarreal i Chelsea, trener londyńskiej drużyny  Thomas Tuchel zwrócił uwagę, że większość reprezentantów z jego drużyny, którzy tego lata uczestniczyli w Copa America/ Mistrzostwach Europy nie są w stanie rozegrać całego meczu i musi przeanalizować, czy mogą wnieść więcej z ławki, czy od samego pierwszego gwizdka arbitra.

„Niektórzy reprezentanci mogą grać, ale nie sądzę, że mogą to zrobić przez 90 minut, nie mają rytmu . Potrzebne jest odnalezienie równowagi. Dokonanie pięciu zmian będzie przydatne – wyjaśnił.

Niemiecki trener, który prowadził Chelsea od połowy ubiegłego sezonu potrafił poprowadzić ich do wygrania Ligi Mistrzów , przyznał, że jego pierwszy presezon londyńskiej drużyny był trudny, ale podkreślił, że finał i nie jest to kwestia rozdania minut , ponieważ jest to pierwsza gra o tytuł w sezonie”.

Odejście Leo Messiego do PSG

Messi jest dobry dla wszystkich drużyn na świecie, ale trochę mnie smuci, że nie zakończył kariery w Barcelonie. Messi i Barcelona byli jednym. Jak każdy trener, trener PSG będzie miał pracę – powiedział. niemiecki trener.

Transfer Lukaku

Tuchel unikał pytań o możliwość pozyskania belgijskiego napastnika Romelu Lukaku i chociaż przyznał, że klub pracuje nad wzmocnieniem składu, był szczęśliwy, że udało mu się utrzymać grupę, która doprowadziła ich do sukcesu w zeszłym sezonie.

Belg ma trafić na Stamford Bridge za 115 mln euro.

[MUNDO DEPORTIVO]

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.