Quique Setien udzielił kolejnego wywiadu od momentu odejścia z Barcelony. Były trener odniósł się do kilku spraw związanych z czasem jaki spędził w Barcelonie oraz odniósł się do swojej przyszłości.

Kiedy jechałem do Barcelony, zdawałem sobie doskonale sprawę, że jadę tam, ponieważ nie mają nikogo innego, ale to, czego nie mogłem zrobić, to zrezygnować z wyjazdu do Barcelony i trenowania najlepszych piłkarzy na świecie. Jest wiele rzeczy, które naprawdę przykuwają twoją uwagę, ponieważ po pierwsze nie znasz tego poziomu, a po drugie nigdy nie doświadczyłem takiej szatni, ani w reprezentacji, ani w Atlético Madryt to było czymś innym. I to mnie zszokowało. ” – powiedział.

„Przez czterdzieści lat w piłce nożnej nigdy nie widziałem takiej szatni. Szatnia nie była szczęśliwa. Jest wiele rzeczy, których nie możesz kontrolować” – dodał.

„W tej chwili nie widzę siebie w roli trenera, straciłem zainteresowanie”. 62- latek wyjawił, że ​​odrzucił oferty z zagranicy i woli spokojnie przeżyć swoją emeryturę. 

”Nikt oficjalnie nie poinformował mnie o odejściu. Pismo o zwolnieniu dostałem dopiero po 40 dniach.” – skwitował.

[onzemondial/ mundo deportivo]

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.