Cesc Fabregas udzielił wywiadu dla katalońskiego Sportu. Wychowanek La Masi odniósł się na bieżące sprawy związane z zespołem Ronalda Koemana, ale i również podzielił się swoimi komentarzem dotyczącym odejścia Leo Messiego.

“Miałem okazję rywalizować z Memphisem. Potrafi zrobić różnicę, kiedy zespół się broni on szybko przemieszcza się z piłką stwarzając zagrożenie. Potrafi podawać, jest kreatywny, jest wstanie zrobić wiele dla zespołu.”

“Uważam, że Laporta jest odpowiednim prezydentem. Klub obecnie nie znajduje się w najlepszej kondycji. Joan potrafi dobrze kontrolować wszystkie sektory.”

“Pomimo ciężkiej sytuacji widzę, że Ronald stara się iść krok za krokiem do przodu. Bez względu na to jakich masz piłkarzy ważne jest zrozumienie koncepcji, a do tego potrzeba przynajmniej sześciu miesięcy.”

“Barça bez Messiego? Szczerze, nie wyobrażam sobie tego. Ciężko mi wyrazić tutaj jakieś słowa, to skomplikowane.”

“Pedri? Wiele o nim słyszałem, ale chyba nikt się nie spodziewał, że jego talent wystrzeli tak w górę. Wygląda na osobę, która ciężko pracuje, a jest przy okazji skromna. Bardzo cenię takich zawodników nawet jeśli nie wywodzi się z La Masi.”

“PSG? Na papierze wyglądają niesamowicie, jednak należy zadać sobie pytanie czy w rzeczywistości wszystko odpali. Za przykład weźmy Thomasa Tuchela, który przez dłuższy czas przebywał w Paryżu, a po pół roku w Londynie zdobył z Chelsea Ligę Mistrzów.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.