Ronald Koeman udzielił wypowiedzi dla ESPN, gdzie odniósł się do odejścia Messiego, ale i szansach i zmianach, które nadeszły w jego zespole.

“Każdy piłkarz kiedyś kończy swoją przygodę z danym klubem, musimy mieć to na uwadze. Barça musi zakończyć ten rozdział i skupić się na teraźniejszości. Posiadamy wiele młodych graczy, pracujemy nad przyszłością i na tym musimy się obecnie skupić.” – powiedział.

“To oczywiste, że Leo wiele dla nas znaczył. Strzelił dla nas 30 bramek w poprzednim sezonie. Może pojawić się problem ze strzelaniem goli, ale teraz wszystko zależy od innych graczy.” – dodał.

“Wiedziałem, że sprawa kontraktu Messiego jest skomplikowana do załatwienia z La Liga. Wiem, że kondycja finansowa klubu jeszcze bardziej utrudniała całą sytuację.”

“Liczę na powrót Ansu i Coutinho wtedy będziemy silniejsi. Jeśli będziemy ciężko pracować to będziemy mogli wówczas dać radość kibicom.”

“Cel się nie zmienia, chcemy zdobywać tytuły i dobrze zaprezentować się w Lidze Mistrzów. Musimy pracować i robić krok po kroku do przodu, jesteśmy w trakcie zmian dlatego początek sezonu może nie być dla nas łatwy.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.