FC Barcelona wczorjaszego dnia rozpoczęła nowy sezon od zwycięstwa 4:2 z Realem Sociedad na Camp Nou. Riqui Puig pomimo obecności na ławce nie pojawił się nawet na rozgrzewce.

Ronald Koeman w drugiej połowie zdecydował się na dokonanie pięciu zmian. Na boisko weszli: Emerson, Roberto, Araujo, Lenglet…trener zdecydował się również wpuścić na murawę młodego Nico Gonzaleza.

Na rozgrzewkę w drugiej połowie został również odesłany Gavi, który ostatecznie nie pojawił się na murawie. Puig całe spotkanie obejrzał z ławki rezerwowych i kolejny raz pozostał w ”odstawce”.

Puig otrzymał kilka szans w presezonie, przeciwko Juventusowi w Pucharze Gampera udało mu się nawet zdobyć piękną bramkę, która ustaliła wynik spotkania na 3:0.

Zawodnik nie zamierza odchodzić na wypożyczenie, ale kolejny raz kiedy pozostaje w Barcelonie wydaje się, że ”wali głową w mur”.

Podczas wczorajszej transmisji na twitchu Pique miał okazję rozmawiać ze znanym w Hiszpanii streamerem ”Ibai”.