Po zakończeniu spotkania z Realem Sociedad i powrocie do domu Gerard Pique ‘odpalił’ transmisję na twitchu. Poniżej prezentujemy część najciekawszych wypowiedzi.

“Kiedy strzeliłem bramkę podbiegł do mnie Memphis i powiedział, że dzięki za pomoc w rejestracji odwdzięczył mi się asystą.”

“Poinformowałem tego suk**syna Memphisa, aby dał mi trochę pieniędzy pod stołem. W końcu zrezygnowałem z wynagrodzenia, aby mógł zostać zarejestrowany, kur** nie dał mi ani grosza (śmiech).”

“Nie zamierzam zapuszać brody, ale golenie się co dwa dni jest męczące.”

“Na 100% zakończę karierę w Barcelonie, nie widzę się w innych barwach.”

“10? Mówiłem Aguero, aby wziął ten numer, nie był przekonany. Ktoś będzie musiał go wziąć.”

Podczas transmisji pojawił się również Riqui Puig, który w pewnym momencie powiedział: “Nie wiem czy stać cię teraz na ten dom (śmiech)”

“Na ostatniej klubowej kolacji było 30 osób spożywaliśmy dobre dania i popijaliśmy dobre wino. Graliśmy w karty, a kto wygrywał płacił za rachunek.”

“Arnau Tenas będzie nowym Victorem Valdesem, musicie mi uwierzyć.”

“Yusuf Demir ma bardzo podobny styl dryblingu do Leo Messiego. Jest bardzo młody, ale już znajduje się na wysokim poziomie. Jestem przekonany, że może nam bardzo pomóc.”

“Juz teraz mogę powiedzieć, że Gavi i Nico będą grali przez wiele lat w Barcelonie. Mam nadzieję, że podobnie będzie w przypadku Puiga, Ansu, Pedri, Araujo, Demira i wielu innych. Mamy przyszłościową kadrę.”

“Musimy inwestować w kobiecą piłkę nożną i nie tyczy się to tylko naszego zespołu. Barça Femenii jest niesamowita, ich zwycięstwo w Lidze Mistrzów bardzo mnie uszczęśliwiło.”

“Laporta przejął klub w marcu, a kilka tygodni później dowiedzieliśmy się, że klub nie jest wstanie wypłacać pensji. Klub zasługuje na nasz wysiłek. Wkrótce pojawi się oficjalne potwierdzenie obniżki wynagrodzeń pozostałych kapitanów.”

“Cala sytuacja związana z selfie to żart”

“Widzimy jak stadiony w innych krajach się wypełniają. Czekamy na to kiedy Camp Nou będzie mogło wypełnić się po ostatnie krzesełko.”

“Superliga? Nie wiem, zawsze byłem zdania, że coś musi się zmienić. Jednak kiedy pewne kraje zaczynają finansować klubu to rywalizacja nie jest już na tym samym poziomie.”

W komentarzach “Kup Malagę, kup Murcię”

“Macie mnie za kogoś kto skupuje kluby?”

w komentarzach “Twoje relacje z Laportą są lepsze niż z Bartomeu?”

“Och, co to za pytanie. Z Bartomeu czuliśmy się oszukani i okłamani. Laporta jest bliski dla zawodników i wprowadza porządek w klubie.

Kiedy przejdę na emeryturę opowiem historię z Neymarem (Se queda). Będę musiał napisać o tym książkę.”

“Swoją drogą widziałem video z dzisiejszego tańca Bartomeu. Wyglądało jak wahadło.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.