Ronald Koeman pojawił się dzisiejszego dnia na konferencji prasowej przed spotkaniem z Athetikiem Bilbao, poniżej zapis konferencji.

“Sytuacja Ilaixa Moriby jest straszna. Jestem rozczarowany zachowaniem piłkarza i jego agentów. W tym wieku piłka jest ważniejsza niż pieniądze.”

“Pedri zagra jutro, ale później czeka go dwa tygodnie przerwy. Poprosiłem Luisa Enrique, aby nie powoływał go, aby mógł odpocząć.”

Numer 10? “Numery na koszulkach to sprawa klubu, nie interesuje się tym tematem”

“Moje zdanie jest takie, że Braithwaite powinien z nami zostać, jest bardzo zdyscyplinowany. Znamy sytuację klubu związana z zawodnikiem, jeśli pojawiają się oferty trzeba je wysłuchać ”

“Umtiti i Pjanić mają bardzo trudną sytuację. Coutinho czeka jeszcze tydzień treningów, liczę na niego ”

“Nie przeszkadza mi to, że mam 5-6 środkowych obrońców, oprócz Umtitiego, który uzyska mniej minut, Lenglet jest jedynym lewonożnym stoperem. Wszyscy otrzymają minuty, kiedy będzie grać co 3 dni.”

“Piqué zagra jutro, jeśli chodzi o Ter Stegena to wykonał dziś część ćwiczeń z grupą, zobaczymy kiedy wróci”

”Zdajemy sobie sprawę z faktu, że spotkania na Sam Mames nie należą do łatwych. To trudny rywal, wiemy z kim się zmierzymy, Mają za sobą sześć tygodni przygotowań, ostatni mecz potwierdza, że są mocni.”

Rok w Barcelonie ”Przez ten czasu dużo się wydarzyło i mam odczucia, że to nie był tylko rok. Uwielbiam tu pracować, zdaje sobie sprawę z faktu, że w większych klubach presja jest zdecydowanie większa. Dobrze wykonujemy swoją pracę, presja i atmosfera są dobre.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.