Reprezentacja Polski może uznać ubiegłe zgrupowanie jako udane, ale jak poradzili sobie zawodnicy Barcelony podczas reprezentowania swoje państwa?

HISZPANIA

Szwecja (1:2)
Gruzja (4:0)
Kosowo (2:0)

ZAWODNICY

Sergio Busquets – zagrał w meczach ze Szwecją i Kosowem, przesiedział na ławce mecz z Gruzją. Mimo dobrego wyniku Hiszpanom słabo poszedł mecz z Kosowem, zgrupowanie nie napawa optymizmem.
Jordi Alba – zagrał jedynie w meczu ze Szwedami, zaliczył asystę przy jedynym golu dla swojego zespołu.
Eric Garcia – zagrał z Gruzją oraz Szwecją. Zagrał tragiczny mecz z tymi drugimi, dostał jedną z najgorszych not w drużynie za ten mecz.

INNE REPREZENTACJE

Memphis Depay – zagrał we wszystkich – trzech meczach reprezentacji. Zdobył łącznie 5 goli i zaliczył jedną asystę. Bez wątpienia najlepszy zawodnik Blaugrany podczas przerwy reprezentacyjnej.
Frenkie De Jong – przyzwoite zgrupowanie De Jonga, wspaniale oceniany przez ekspertów, zagrał w każdym meczu.
Clement Lenglet – w klubie stracił już wcześniejszą renomę, w reprezentacji także nie ma zmiłuj. Podczas całego zgrupowania był na boisku przez minutę, resztę przesiedział na ławce.
Yusuf Demir – reprezentant Austrii wchodził z ławki podczas tego zgrupowania, nie strzelił gola i nie zanotował wybitnych występów, jednak to dopiero jego pierwsze mecze.
Ronald Araujo – zagrał przyzwoicie w dwóch meczach Urugwaju. Jego drużyna zachowała jedno czyste konto.

Oprócz niektórych zawodników to zgrupowanie można uznać za średnie, a nawet słabe. Mamy nadzieję na zdrowy powrót do Barcelony i dobry wynik w pierwszym spotkaniu po meczach kadry.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.