Ronald Koeman nie był usatysfakcjonowany wynikiem wtorkowego spotkania w Lidze Mistrzów z Bayernem Monachium.

Trener podczas pomeczowej wypowiedzi zaznaczył jednak, że jego zespół ciągle czeka wiele pracy, a dużym wzmocnieniem na kolejne miesiące będą piłkarze, którzy wyleczą swoje urazy.

“Zdawaliśmy sobie sprawę, że zmierzymy się z zespołem, który jest jednym z faworytów do wygrania Ligi Mistrzów. Dobrze mecz się dla nas zaczął, ale brakowało nam szybkości z przodu. Pierwsza bramka zmieniła obraz gry, a my mieliśmy trochę pecha. Chcieliśmy nadal walczyć wprowadzając młodych zawodników, ale w drugiej odsłonie było widać różnicę.”

“W takich meczach musisz grać najlepiej, to oczywiste że mogliśmy zachować się w niektórych sytuacjach lepiej. Każdy kto zna się na piłce wie o tym, że Bayern był dziś lepszym zespołem. Powtarzam to od dłuższego czasu, że obecnie tak będzie wyglądała nasza gra, ciągle mamy kontuzjowanych zawodników, ten obraz gry może ulec poprawie po ich powrocie.”

“Nie lubię sytuacji w której kibice wygwizdują piłkarzy, każdy zawodnik daje z siebie wszystko. Znam umiejętności Roberto czy Minguezy i nie możemy oczekiwać, że wejdą w drybling z Daviesem.”

“Musimy ciągle pracować i dążyć do poprawy naszej sytuacji. Nie chce szukać wymówek, ale kontuzje również w dużym stopniu mają wpływ na obecną sytuację.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.