Ronald Koeman pojawił się dzisiejszego dnia na konferencji prasowej w przeddzień meczu z Atletico Madryt.

Holender przywitał się ze zgromadzonymi dziennikarzami słowami: “Dzień dobry przyjaciele z prasy.” którymi w przeszłości witaj się Van Hasła, który na końcu dodał słowo “odchodzę”

Na te slowa dziennikarz Ramon Salmurri zapytał trenera o te słowo i o to czy on jednak pozostaje na co Koeman odparł: “Jeszcze zostaję (śmiech).

Atletico?

“Zostali Mistrzami w poprzednim sezonie, na pewno zasłużyli na ten tytuł. Ciężko jest przeciwko nim stworzyć sobie okazję na strzelenie bramki, ponieważ szczelnie zamykają strefy. To wspaniała drużyna, jednak naszym celem jest znalezienie ostatniego podania, które otworzy drogę do bramki. W każdym meczu stwarzamy sobie okazję, ale problem pojawia się przy ich wykorzystaniu, aby pokonać Atletico musimy kończyć dobre akcje.”

Jak oceniasz swoje relacje z prezydentem?

“Nie będę odpowiadał na to pytanie.”

Jak czujesz się pod względem emocjonalnym?

“Szczerze, zawsze mogło być lepiej.”

Najlepszy i najgorszy moment w Barcelonie?

“Pytanie brzmi jakbym już odszedł. Najlepszy to moment podpisania umowy, a najgorszy odejście Leo Messiego.”

Co brakuje drużynie, aby móc walczyć w mocnymi zespołami?

“Na obecną chwilę na pewno równowagi. Nie mamy do dyspozycji wielu napastników, Ansu wraca, ale przed nim jeszcze trochę drogi. Brakuje nam szybkich piłkarzy, którzy mogą rywalizować jeden na jednego. Brakuje nam również skuteczności, a to bardzo ważne.”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.